Hakkımızda

Ünlem'i Tanıyın!

Ünlem Sigorta 2005 yılında kurulmuş, merkezine %100 müşteri memnuniyetini alan bakış açısıyla, sektörde birçok ilki gerçekleştirmiş Türkiye’nin en büyük acentelerinden birisidir.

2009 yılında müşterilerine 360 derece hizmet vermek adına, müşterilerine sunduğu bireysel emeklilik ve hayat sigortalarındaki ürünlerine ek olarak elementer ve sağlık branşında organizasyon yapısını kurmuş ve Türkiye çapında şubeler açarak yolculuğuna devam etmiştir.

2013 yılına geldiğinde, bireysel emeklilik, hayat ve sağlık işindeki en yaygın ağa sahip acentesi olarak 7 şubesi ile tüm sigorta branşlarında kaliteli hizmet anlayışını sürdüren ve kurulduğu günden itibaren özellikle Bireysel Emeklilik üretiminde Türkiye’nin en büyük acentesi olmaya devam eden Ünlem Sigorta, NN Hayat Emeklilik ’in ortaklık (JV) projesinde yer almıştır.

2014 yılında NN Hayat Emeklilik A.Ş.’nin %50 hissesini satın alarak ortak olduğu Ünlem Sigorta bu güç ile bir Anonim Şirket haline dönüşmüş ve şube ağını genişleterek İstanbul ve İzmir gibi metropol illerinde yer aldığı Türkiye’nin 12 ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

2022 itibariyle bireysel emeklilik de ulaştığı 1 milyar TL lik fon ve 200 kişiyi aşan çalışan sayısı ile Ünlem Sigorta, yoluna kendi tek başına devam etmek için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş den %50 hissesini satın almış, güçlü büyümesine devam etmiştir.

Şu an itibariyle, Türkiye’nin en büyük direk satış örgütüne sahip acentesi olarak 13 ilde 60.000 den fazla müşterisine %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet vermeye devam eden Ünlem Sigorta, Türkiye’nin sektöründe lider 13 sigorta şirketinin ana acenteliğini yapmakta olup Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası branşında NN Hayat Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat Emeklilik A.Ş. ’nin en büyük acentelerindendir.