Ünlem Sigorta Yurt Dışı Kampanyalarına
Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ünlem Sigorta Yurt Dışı Kampanyalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ünlem Sigorta olarak, çalışanlarımıza verdiğimiz değeri göstermek ve onları motive etmek amacıyla yurt dışı kampanyaları düzenlemeye devam ediyoruz. İnovatif ve ödüllendirici yaklaşımlarımız, sadece Ünlem Sigorta ailesinin başarısını daha da artırmakla kalmıyor, aynı zamanda çalışanlarımıza unutulmaz deneyimler sunuyor. Bali, Budva, Vietnam, Kıbrıs ve Dubai gibi muhteşem ülkelere yapılan özel yolculuklarla, ekibimiz unutulmaz deneyimler yaşamaya devam ediyor.

Bu özel seyahatler sırasında, çalışanlarımız hiçbir ücret ödemeden en iyi otellerde konaklayıp, o ülkenin en iyi mekanlarında zaman geçiriyorlar. Bununla birlikte heyecan verici ve eğlenceli etkinliklere de katılarak unutulmaz anılar biriktiriyorlar.

Yerel kültürleri tanımak, bölgenin lezzetlerini keşfetmek, şehrin gece ve eğlence hayatının tadını çıkarmak tatil boyunca yapılan etkinliklerden yalnızca bir kaçını oluşturuyor. Tüm bu etkinlikler, hem takım ruhunu güçlendiriyor hem de çalışanlarımıza eşsiz bir tatil yaşama fırsatı sunuyor.

Biz, Ünlem Sigorta ailesi olarak, her anı birlikte paylaşmanın tadını çıkarıyor ve gelecekteki başarılarımızı daha da parlak hale getirme yolculuğumuza devam ediyoruz.

Sen de bu ailenin bir parçası olarak tüm bu ayrıcalıkları yaşamak istiyorsan şimdi başvur, Ünlem’de olma şansını kaçırma!

Çünkü Ünlem’de olmak bir ayrıcalıktır!

İletişim Formu

    KVKK Aydınlatma Metni için tıklayın.