Yükleniyor

Konut Yardım

"Önce Sen" dünyasında "Konut yardımı"  kapsamında verilen birçok avantaja sahip olabilirsiniz.  

Detaylı bilgi almak için tıklayın.

 • 81 ilde yılda 1'er kez ve 200 TL limitli olmak üzere ücretsiz çilingir, dâhili su ve elektrik tesisatı ile cam işleri hizmetleri

  VIP ve VIP Plus pakette çilingir, dâhili su, elektrik tesisatı ve cam işleri hizmetleri yılda 1'er kez 200 TL limitli olarak ücretsiz sunulur.

  Çilingir: Anahtarların çalınması, kaybedilmesi veya hırsızlık sonucu kilitlerin hasar görmesi ya da kilitlerin arızalanması sonucu konuta hiçbir giriş yolunun bulunmaması durumunda, anlaşmalı çilingir gönderilecektir.

  Dâhili Su: Konut içindeki sıhhi tesisat, direkt konuta ait su vanasından başlayıp musluklara kadar ki kısmı kapsar.

  Elektrik Tesisatı: Konut içindeki elektrik tesisatı, konuta ait elektrik sigortasından başlayıp elektrik anahtarına kadarki kısmı kapsar.

  Cam İşleri: Konut'un dış cephesinde bulunan camların dış nedenlerden dolayı kırılma ya da çatlama sonucu hasar görmesi durumunda, gerekli tamir hizmetini yerine getirecek bir camcı gönderilecektir.

  Konut yardımı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 • Kuru Temizleme: Bu hizmet standart pakette organizasyon ve indirimli olup VIP ve VIP Plus pakette yılda 2 kez ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kuru temizleme hizmetini kullanman için 48 saat öncesinde 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezini araman gerekir.

  Kuru temizleme hizmeti hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

  Ütü Hizmeti: Standart pakette bu hizmet organizasyon ve indirimli olup VIP ve VIP Plus pakette ise yılda 2 kez olarak sunulmaktadır. Ütü hizmetini kullanman için 48 saat öncesinden 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezini araman gerekir.

  Ütü hizmeti hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 • 70 il 825 hizmet noktasında Klima check-up hizmeti

  Standart pakette bu hizmet organizasyon ve indirimli olup VIP ve VIP Plus pakette ise yılda 1 kez ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dış ünite temizliğinden, arıza tespitine kadar birçok konuda genel klima bakımı hizmeti verilmektedir. Klima check-up hizmetini kullanman için 48 saat öncesinden 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezini araman gerekir.

  Klima Check-up hizmeti hakkında detaylı bilgi için tıklayın.